• 2016
  • Wrz
  • 7

Kredyt gotówkowy na dowód w banku czy w parabanku

Kredyty gotówkowe na dowód, czyli udzielane bez dokumentowania zarobków, czy pożyczki gotówkowe są produktem finansowym, z którego korzystamy najczęściej spośród wszystkich dostępnych. Dzieje się tak, ponieważ zdecydowanie częściej potrzebujemy gotówki na dowolny cel, czy wsparcia finansowego w realizacji bieżących drobnych potrzeb, niż na przykład kupujemy mieszkanie, otwieramy nowe konto, przeczytaj tutaj więcej za przeciw każdego z kredytów: http://www.finansowerady.pl/.

Na bieżące potrzeby najczęściej chcemy pożyczyć pieniądze szybko i bez zbędnych formalności, dlatego też celem ich zaspokojenia poszukujemy odpowiednich ofert. Kredyt gotówkowy, który możemy otrzymać jedynie na podstawie dowodu osobistego, bez konieczności dostarczania zaświadczeń o zatrudnieniu i dochodzie jest w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem, idealnie dopasowanym do naszych potrzeb. Wystarczy, że złożymy wniosek przez internet, podając dane z dowodu, a na tej podstawie otrzymamy decyzję kredytową i zostaniemy zaproszeni do banku na podpisanie umowy. W trakcie składania wniosku oczywiście pojawia się pytanie i wysokość naszych zarobków i ich źródło, ale jedynie je podajemy, nie musząc ich dokumentować. W tym wypadku w trakcie podpisywania umowy kredytowej podpisujemy specjalny druk oświadczenia o dochodach.

Niektóre z banków idąc za przykładem parabanków, udostępniły kredyty gotówkowe, z których możemy skorzystać w całości online, bez konieczności wychodzenia z domu. Ten rodzaj kredytu gwarantuje nam maksymalnie szybki dostęp do gotówki, którą możemy otrzymać przelewem na nasze konto bankowe nawet w kilkanaście minut. W tym przypadku umowa kredytowa jest wysyłana do podpisania pocztą kurierską lub podpisujemy ją elektronicznie.

Trzeba podkreślić, że na rynku finansowym występują dwa rodzaje pożyczek gotówkowych, a mianowicie bankowe i pozabankowe. Różnią się one między sobą diametralnie choćby ze względu na specyfikę instytucji finansujących. Bankowa pożyczka na dowód jest tak samo szybka, jak pozabankowa, ma tak samo łatwe formalności związane z pozyskaniem, ale ma zdecydowaną przewagę, którą jest jej koszt. RRSO w banku wyniesie maksymalnie do 30%, natomiast w parabanku nierzadko osiąga poziom nawet powyżej 3000%. Wysokie koszty w parabankach wynikają z ryzyka niespłacalności pożyczek, które są zaciągane z reguły przez osoby odrzucane przez banki, dlatego też są one udzielane w znacznie niższych wysokościach niż bankowe. Właśnie z powodu niewielkich kwot i dostępności na krótki, z reguły 30-dniowy okres spłaty pożyczki te są nazywane chwilówkami.

  • Posted by admin in 10:44:26 in