• 2017
  • Lip
  • 24

Przed wnioskiem o kredyt samochodowy

Zawsze wypełnij aplikację kredytową w całości i dokładnie. Większość pożyczkodawców będzie wymagać dokumentacji, aby zweryfikować informacje, które są w aplikacji. Płatności końcowe w celu zweryfikowania dochodu i rodzaju rachunku za energię, aby udowodnić, że miejsce zamieszkania to zwykłe prośby. Skontaktują się także z pracodawcą w celu sprawdzenia zatrudnienia i czasu pracy. Jeśli nie masz pewności i twoje miesięczne dochody są zawsze niskie, nigdy ich nie powiększaj, ani czasu pracy ani zamieszkania w aplikacji, a pożyczka zostanie odrzucona w procesie weryfikacji. Jeśli pożyczkodawca czuje, że celowo go oszukałeś – nie masz szans na kredyt.

Mimo że w rzadkich przypadkach możliwe jest uzyskanie zgody na kredyty samochodowe z złym kredytem bez zaliczki rzadko to jednak przechodzi. Kiedy jednak dasz mu pieniądze w formie zaliczki, osiągasz dwie ważne rzeczy względem pożyczkodawcy. Numer jeden – jest to zobowiązanie ze strony użytkownika. Jeśli walczysz finansowo i nadal jesteś w stanie zaoszczędzić trochę pieniędzy, aby zrezygnować z tej pożyczki, demonstrujesz zobowiązanie wobec kredytodawcy, że masz możliwość zwrotu. Numer drugi pomoże ci to dopasować do pożyczki wartościowe wytyczne, co jest dobrze widziane przez większość pożyczkodawców.

Po uzyskaniu zgody w ręku masz szansę na negocjowanie. Nie jesteś na łasce tego, co dealer może zaproponować dla Ciebie. Dlatego też zaleca się, abyś złożył wniosek online lub osobiście z jednym z wielu głównych źródeł pożyczania. Po uzyskaniu zgody wstępnej wyjdź i rozpocznij szukanie nowego pojazdu. Zaoszczędzisz sobie wiele czasu, pieniędzy i bólów głowy.

Bądź elastyczny i otwórz umysł.

Jeśli Twoje oceny kredytowe są niskie i jesteś w trybie odbudowy, zawsze zachowaj otwarty umysł, co do na tego na co się możesz zakwalifikować. Być może teraz nowy pojazd nie jest najlepszym pomysłem. Być może pożyczkodawca może chcieć Ci zaakceptować użycie niewielkiego pojazdu o znacznie przystępnej cenie. Pożyczkodawcy nie chcą, aby Ci się nie powiodło. Będą chcieli zatwierdzić Cię za zapłatę, która pasuje do Twojego długu w stosunku do dochodów. Gdy dokonujesz terminowych płatności w tej nowej pożyczce, Twoja ocena kredytowa zacznie rosnąć, a następnym razem możesz dostać samochód marzeń.

Zawsze znaj swój budżet.

Łatwo się zaplątać w nowy dług podczas zakupów. Rozmawiaj z pożyczkodawcą i sprawdź płatności, które pasują do Twojego budżetu i trzymaj się tego. Nie ustawaj się na porażkę, zaciągając więcej niż możesz sobie na to pozwolić. Jesteś w trybie odbudowy i musisz być realistą co do tego, na co możesz sobie pozwolić miesięcznie. Zostaw sobie miejsce alternatywne na niespodziewane wydatki, które mogą się pojawić. Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, oszczędzasz sobie wiele czasu, pieniędzy i bólów głowy zatem wydaje się to naprawdę rozsądnym rozwiązaniem, z którego mimo wszystko warto skorzystać by później nie być rozczarowanym.

  • Posted by admin in 11:15:53 in